Home » Gemeenteraad

Gemeenteraad

Om de zes jaar kiezen de Stekenaren 25 leden in de gemeenteraad. De gemeenteraad keurt de beleidsvoorstellen goed van het college van burgemeester en schepenen. De gemeenteraad is de wetgevende macht van de gemeente en komt één keer per maand samen (behalve in juli). Gemeentebelangen heeft hierin 14 raadsleden.

Arnoud Heyse

Arnoud Heyse

Gemeenteraadsvoorzitter

arnoud.heyse@gemeentebelangen.be
Stany De Rechter

Stany De Rechter

Burgemeester

stany.derechter@gemeentebelangen.be
Kris Van Duyse

Kris Van Duyse

1e Schepen

kris.vanduyse@gemeentebelangen.be
Lorette De Permentier

Lorette De Permentier

2e Schepen

lorette.depermentier@gemeentebelangen.be
Gunter Van Campenhout

Gunter Van Campenhout

3e Schepen

gunter.vancampenhout@gemeentebelangen.be
Pieter De Witte

Pieter De Witte

4e Schepen

pieter.dewitte@gemeentebelangen.be
Dirk Backaert

Dirk Backaert

5e Schepen & OCMW-voorzitter

dirk.backaert@gemeentebelangen.be
Freddy Merckx

Freddy Merckx

Gemeenteraadslid

freddy.merckx@gemeentebelangen.be
Heidi Van Gaever

Heidi Van Gaever

Gemeenteraadslid

heidi.vangaever@gemeentebelangen.be
Grietje Cortebeeck

Grietje Cortebeeck

grietje.cortebeeck@gemeentebelangen.be
Frans Windhey

Frans Windhey

Gemeenteraadslid

frans.windhey@gemeentebelangen.be
Kristien Strobbe

Kristien Strobbe

Gemeenteraadslid

kristien.strobbe@gemeentebelangen.be
Jan De Bruyne

Jan De Bruyne

Gemeenteraadslid

jan.debruyne@gemeentebelangen.be
Rudi De Boever

Rudi De Boever

Gemeenteraadslid

rudi.deboever@gemeentebelangen.be